Format Home & Design to niewielka pracownia zajmującą się projektowaniem wnętrz  oraz tworzeniem dodatków i mebli z wykorzystanie betonu,  drewna oraz metalu.

 

Z nami stworzysz swój własny kąt

 

Nasza Pracownia ukierunkowana jest na projektowanie wnętrz prywatnych  oraz  komercyjnych. Oferujemy profesjonalną obsługę wszystkich etapów realizacji projektu wnętrz od koncepcji, wizualizacji, projekt wykonawczy aż do realizacji.  Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, tak aby otoczyć opieką inwestora w każdej fazie realizacji projektu. Naszym głównym celem jest zaprojektowanie komfortowej,  funkcjonalnej przestrzeni, o unikatowym, oryginalnym stylu, w którym nasi Klienci z przyjemnością będą spędzać swój wolny czas.

 

Nasze produkty

 

W naszej pracowni powstają dodatki wnętrzarskie oraz meble o unikatowym charakterze, prostym i minimalistycznym designie.  Tworzymy z wykorzystaniem naturalnych materiałów takich jak: beton, drewno, metal. W naszej ofercie znajdują się: doniczki, świece sojowe w oprawach betonowych, stołki oraz stoliki. Jeśli lubisz naturalność i surowość materiałów. Chcesz otaczać się oryginalnymi przedmiotami zapraszamy do naszego sklepu.

 

Wykonujemy również produkty na indywidualne zamówienie.  Pokaż nam swój pomysł a my w granicach naszych umiejętności postaramy się go urzeczywistnić.